Féilire Scoile 2020 - 2021

Oscailt na Scoile: Déardaoin 27ú Lúnasa 2020

School Opening: Thursday 27th August 2020

Méan Téarma: Luan 26ú Deireadh Fómhair – Aoine 30ú Deireadh Fómhair 2020

Mid-Term: Monday 26th October - Friday 30th October 2020

Laethanta Saoire na Nollag: 23ú Nollaig – 5ú Eanair 
Ag dúnadh ar an Máirt 22ú Nollaig / Ag oscailt an Céadaoin 6ú Eanair

Christmas Holidays: 23rd December 2020 - 5th January 2021

Closing on Tuesday 22nd December 2020 / Opening on Wednesday 6th January 2021

Méan Téarma: Luan 15ú – Aoine 19ú Feabhra 2021

Mid-Term: Monday 15th - Friday 19th February 2021

Lá Saoire Bhainc: Dúnta ar an 17ú Márta 2021

Bank Holiday: Wednesday 17th March 2021

Laethanta Saoire na Cásca: 29ú Márta – 9ú Aibreán 2021
Ag dúnadh ar an Aoine 26ú Aibreán/ Ag oscailt ar an Luan 12ú Aibreán 2021

Easter Holidays: 29th March - 9th April 2021

Closing on Friday 26th March / Opening on Monday 12th April 2021

Lá Saoire Bhainc: Dúnta ar an 3ú agus an 4ú Bealtaine 2021

May Bank Holiday: Closed on Monday 3rd and Tuesday 4th May 2021

 Lá Saoire Bhainc: – Dúnta ar an 7ú Meitheamh 2021

June: Bank Holiday 7th June 2021

Laethanta Saoire an tSamhraidh: Ag dúnadh ar an Aoine 25ú Meitheamh 2021

Summer Holidays: Closing on Friday 25th June 2021