Féilire Scoile 2018 - 2019

Oscailt na Scoile: Déardaoin 30ú Lúnasa 2018

School Opening: Thursday 30th August 2018

Méan Téarma: Luan 29ú Deireadh Fómhair – Aoine 2ú Samhain

Mid-Term: Monday 29th October - Friday 2ndNovember

Laethanta Saoire na Nollag: 24ú Nollaig – 4ú Eanair
Ag dúnadh ar an Aoine 21ú Nollaig / Ag oscailt an Luan 7ú Eanair

Christmas Holidays: 24th December 2018 - 6th January 2019

Closing on Friday 21st December 2018 / Opening on Monday 7th January 2018

Méan Téarma: Luan 18ú – Aoine 22ú Feabhra

Mid-Term: Monday 18th - Friday 22nd February 2019

Lá Saoire Bhainc: Dúnta ar an 18ú agus 19ú Márta

Bank Holiday: Monday 18th March and Tuesday 19th March 2018

Laethanta Saoire na Cásca: 15ú Aibreán – 26ú Aibreán
Ag dúnadh ar an Aoine 12ú Aibreán/ Ag oscailt ar an Luan 29ú Aibreán

Easter Holidays: 15th April - 26th April 2019

Closing on Friday 12th April 2018 / Opening on Monday 29th April 2019

Lá Saoire Bhainc: Dúnta ar an 6ú Bealtaine 2019

May Bank Holiday: Closed on Monday 6th May 2019

 Lá Saoire Bhainc: – Dúnta ar an 3ú Meitheamh 2019

June: Bank Holiday 3rd June 2019

Laethanta Saoire an tSamhraidh: Ag dúnadh ar an Aoine 28ú Meitheamh 2019

Summer Holidays: Closing on Friday 28th June 2019